Gọi cho chúng tôi: +86-18151000009

jamuna tay senetijer

Sting dhe kantautori amerikan James Taylor të ftuar në ...- jamuna tay senetijer ,Këngëtari i njohur Sting dhe kantautori amerikan James Taylor do të jenë të ftuar në Sanremo 2018, që do të zhvillohet prej datës 6 deri më 10 shkurt në teatrin Ariston. Në festivalin që do të drejtohet nga ‘kapiteni’ Claudio Baglioni, dy artistët do të interpretojnë në skenën e …Tayna në Gjermani, linjat e saj për t'u pasur zili ...Tayna është një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të pëlqyera të momentit. Ajo dita-ditës po ngjet shkallët e suksesit, teksa po vazhdon të jetë mjaftë aktive me projekte e koncerte muzikore. Së fundmi reperja nga Prizreni po qëndron në Gjermani nga edhe ka postuar një fotografi. Sportive dhe mjaftë joshëse ajo shfaqet nga […]Tay J - YouTube

Hey everyone, I'm Tay! I draw things. And I play games! I hope you enjoy your stay.

Taya

Apr 20, 2020·Vsebina bloga in fotografije so last avtorice bloga Taya. Kopiranje fotografij in besedila brez privoljenja avtorice ni dovoljeno.

Tayna paralajmëron fansat/ Ky vit do të jetë edhe më i keq ...

Tayna është një nga reperet e reja në estradën e muzikës shqiptare e cila ka korrur shumë sukses. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale si dhe me projektet muzikore. Së fundmi ajo u ka përcjellë një mesazh të gjithë fansave të saj duke shkruar: …

James “JT” Taylor – Kemana Dia Sekarang? | Kabarsidia.com

Mar 09, 2018·James “JT” Taylor, dikenal sebagai member sekaligus lead singer R&B Funk band, Kool and The Gang.. James bergabung di Kool and The Gang di tahun 1978 setahun kemudian dia menjadi lead singer. Kool and The Gang terkenal dengan banyak lagu hits, lagu – lagu band ini seperti menjadi anthem di lantai disko di tahun 70 – 80an. Album Celebrate!(1980) meraih platinum dengan single …